Language course

Rýchle a efektívne doučovanie konverzácie v Anglickéhom jazyku prostredníctvom Skypu prípadne iných aplikácií. Ste lenivý na u učenie nevadi. Pohodlné vás pripravíme na konverzácie z aj pohodlné z domova! Šetríme čas, vy si dohadujete termíny, pohodlné z vášho gauču.Poskytujeme taktiež služby v oblasti mentorovania.

 • Výučba anglického jazyka v rámci celého Slovenska prostredníctvom Skypu
 • Príprava pred pohovorom
 • Motivačná psychológia

Anglický jazyk najčastejšie vyučujeme prostredníctvom Skypu. Prečo Skype? Pretože dostupnosť a Vami určený čas výučby; čo, áno, znamená aj cez víkendy. Niektoré výučbové hodiny si vieme dohodnúť, napríklad aj doslova len pár minút pred dôležitým stretnutím, ktoré máte pred sebou (obchodné stretnutie, pohovory a podobne). Sme najmä flexibilní a s dlhoročnými skúsenosťami zo zahraničia.

V prípade, že Vám Skype nevyhovuje, môžeme výučbu vykonávať aj prostredníctvom aplikácií ako sú WhatsApp, Viber, G-Talk, Facebook alebo iných. Máme výborné referencie a sme tu pre Vás; preto sa my prispôsobíme Vaším potrebám.

Neurobíme nič za Vás, no s Vašou pomocou Vás pripravíme na Vašu budúcnosť.

Ako taká hodina prebieha?

Hodina angličtiny je v prvom rade uvoľnená, bez stresov, bez pocitu povinnosti. Budete ju vnímať skôr ako formu relaxu, než ako nutnú potrebu (do)vzdelávania sa. My sa o to postaráme! Môžete si napríklad pripraviť článok (Vaša práca, konkrétna situácia, pohovor, skrátka niečo, čokoľvek, čo Vás zaujíma), o ktorom chcete viesť konverzáciu (toto aspoň deň vopred) a môžeme začať. V prípade, že nemáte, resp. Vám konkrétna téma nenapadne, nevadí, nechajte to/ju na nás! Život je aj tak veľký článok sám o sebe.

Prečo je dobré si dať hodinu konverzácie pred stretnutím alebo pohovorom?

Nielen, že ňou odbúrate stres, ale zároveň vďaka nej v sebe aktivujete tú hemisféru, ktorú potrebujete „použiť“ pri cudzích jazykoch; a toto Vám následne uľahčí komunikáciu na samotnom pohovore. Pretože práve komunikácia je pri pohovore to, na čom naozaj záleží – na čom môžete stavať, ale aj pohorieť.

Vyučujeme anglický jazyk prostredníctvom Skypu. Prečo Skype?

Dostupnosť, Vami určený čas výučby a to znamená vrátane víkendov. Niektoré hodiny si vieme dohodnúť aj pár minút napríklad pred Vaším dôležitým stretnutím (obchodné stretnutie, pohovory a podobne). Sme flexibilný s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí. V prípade, že Vám Skype nevyhovuje je možné výučbu vykonať aj prostredníctvom Whatsappu, Vibru, G-talku, Facebooku prípadne inými aplikáciami. Máme vysoké hodnotenie a preto sa prispôsobíme Vašími potrebami.

9 hlavných dôvodov, prečo na vyučovanie využívať Skype

Ako sme spomenuli vyššie, Skype, prípadne iné aplikácie, sú fantastickým komunikačným kanálom, prostredníctvom ktorého máme väčší dosah a takmer neobmedzené možnosti spojenia (sa) v čase a priestore.

 • Nepotrebujeme Vás vidieť; všetko je tak anonymné, nemusíte sa obávať sociálneho bloku či akéhokoľvek strachu z “exponovania sa”.
 • Šetríme Váš čas.
 • Možná komunikácia aj počas sedenia pri kávičke.
 • Hodiny výučby môžu byť flexibilne plánované či (z)menené/posunuté atď.
 • Nové slovíčka môžu byť vypisované do textového okienka v používanej aplikácii.
 • Odbúravanie denodenných stresov.
 • Vzdelávanie aj počas práce/voľnočasovej activity. Nie vždy máme náladu/čas na jazykové hodiny, preto je práve tento druh výučby vhodnou a výbornou alternatívou, ako si môžeme sami zvoliť hodiny na základe nášej momentálnej nálady/času.
 • Vďaka Skypu (iným aplikáciám) sa klientovi môžeme venovať naozaj individuálne a všetky hodiny sú realizované na mieru; na základe jeho charakteristických črtov.
 • Doučovať Vás môžeme napríklad aj počas Vašej športovej aktivity – ak to práve budete chcieť :).

Prečo je dobre si dať hodinku konverzácie pred stretnutím, pohovorom?

Nie len, že odbúrate stres, ale primárne aktivujete v sebe hemisféru, ktorú potrebujete na jazyky a to Vám uľahčí komunikáciu na pohovore. Netreba zabúdať, že práve komunikácia je potrebná pri pohovore.

Za ako dlho Vás naučíme komunikovať v anglickom jazyku?

Čím intenzívnejšie budete absolvovať komunikáciu s nami tým pravdaže rýchlejšie dokážete aktivovať komunikáciu. Na konci hodiny Vám poskytneme plnú analýzu, ako napríklad čo je potrebné zlepšiť a hlavne ako to zlepšiť a taktiež krátku charakterovú analýzu.

V čom máme/te výhodu oproti iným kurzom či jazykovým školám?

 • Dlhoročné skúsenosti zo zahraničia
 • Časová flexibilita
 • Personálna analýza
 • Výučba komunikácie
 • Odbúranie sociálnej fóbie
 • Charakterový profil na konci hodiny

V akom veku je najlepšie sa učiť anglický jazyk?

Na veku vonkoncom nezáleží. Pracujeme s deťmi, študentmi, majiteľmi či manažérmi spoločností, mamičkami na materskej. Niekedy totiž ide naozaj „len“ o to, že sa ľudia vyrozprávajú… a výhoda? V anglickom jazyku! 🙂

Čo je dôležitejšie - konverzovať alebo sa naučiť gramatiku?

Jedno bez druhého určite nejde. Ovládať gramatiku, no mať nedostatočné komunikačné zručnosti, môže viesť k dlhodobému neúspechu napríklad počas už spomínaných pohovorov. Tam totiž zúčastnení nielen komunikujú, ale aj analyzujú, do akej miery sú schopní druhú stranu, a jej výrazovosť, pochopiť. Povedzme si úprimne – počas interview sa primárne zameriavajú na rýchlosť a „obratnosť“ našej komunikácie.

Väčšina ľudí pri komunikácii v anglickom (či akomkoľvek cudzom) jazyku robí zásadnú chybu; dlho rozmýšľajú nad gramatikou a tým akoby strácajú istotu, pevnú pôdu pod nohami.

Je učenie touto formou bezpečné?

Áno, samozrejme, bezpečnosť je prvoradá! U nás je všetko absolútne anonymné. (Doučujeme aj mediálne známe osobnosti.)

Zasekli ste sa v živote, v práci či vo vzťahu?

Toto je jeden z mojich benefitov – áno, píšem v jednotnom čísle, pretože toto robím osobne. V prípade, že Vás práve trápi niečo konkrétne, môžeme viesť konverzáciu aj na túto tému. Má to svoje obrovské výhody. V prvom rade prestanete rozmýšľať nad anglickým jazykom a začnete plynulo komunikovať. Týmto zároveň odľahčíme aj Váš problém a verte mi, naozaj to funguje. Rozprávať o svojom probléme v cudzom jazyku je totiž ako keby o ňom rozprávala cudzia osoba a nie vy (Get Out of Your Life Bubble).

Ako dlho trvá jedna hodina?

Približne 60 minút, nikdy nie menej, naopak, skôr dlhšie – nikdy Vám však predĺženie neúčtujeme. Prečo? Pretože nás to skrátka baví a napĺňa.

Kedy sa platí za hodinu?

Všetko je o vzájomnej dohode: buď po hodine alebo pred ňou.

V prípade, že mám Skype alebo inú aplikáciu nainštalovanú v mobile a rozhodnem sa, že chcem pokomunikovať po anglicky na hodinu… je aj toto možné?

Áno, v prípade, že Vám to obratom potvrdíme, môžeme aj napríklad počas pitia Vašej kávy v kaviarni. Ak je to čo i len trochu možné, sme ochotní Vám pomôcť okamžite.

Učíte aj deti?

Áno, pracujeme aj s deťmi. A nie sú to deti, naopak majú fantastickú kreativitu a tá je dôležitá pri všetkých aktivitách. Podporujeme dieťa byť čo najkreatívnejšie a preto si dieťa vyberá cestu výučby. Počas výučby sa učíme my od dieťaťa aby nás strhlo do deckého sveta a následne komunikujeme v jeho úrovni.

Dieťa netreba tlačiť do výučby každý má svoj odlišný životný rytmus.

Dodržujete anonymitu?

Absolútne áno! Nezaujímajú nás Vaše údaje. Komunikácia prostredníctvom Skypu je bez obrazu tak aby nevznikol rušivý efekt.

V prípade, že budete chcieť, môžete nám zanechať Vašu skúsenosť...

★★★★★
5 5 1
Mário je človek, ktorý po intenzívnej analýze Vášho profilu dodá službu, ktorej kvalita presiahne Vaše očakávania.

★★★★★
5 5 1
po rokoch teórie a slovíčok čo som ovládal som sa až prostredníctvom Mária dokázal rozrozprávať.. blok z rozprávania ktorý som mal zmizol asi po 3 lekciách. Na hodine sa vžijete do témy ktorú rozoberáte, na konci ktorej si ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Usmerní vo výslovnosti, teórii...kto čo potrebuje, jeho prístup a výučba je podľa mňa veľmi efektívna nielen v odstraňovaní nedostatkov, ale aj rýchlemu a správnemu napredovaniu. Je vždy priateľský, pozitívne naladený a zároveň profesionálny. Ja osobne som sa naučil doteraz najviac v najkratšom čase v porovnaní s minulými výučbami. S Máriom som veľmi spokojný.

★★★★★
5 5 1
Mário je človek s obrovským všeobecným vzdelaním a prehľadom. Dokáže sa s Vami baviť na akúkoľvek tému. Angličtinu vyučuje nenútenou formou a preto sa človek cíti viac uvoľene a zakaždým sa tešíte na jeho hodiny. Dlhé roky som mala blok pri rozprávaní, no hodiny s ním ma obohatili a tento blok jednoducho zmyzol. Viem, že lepšieho učiteľa (profesionála) som si vybrať ani nemohla. Patrí mu veľké ďakujem a jeho hodiny budem len a len odporúčať. 🙂

★★★★★
5 5 1
moje skúsenosti - po dlhých rokoch ovládania základov ktoré som nikdy nevedel použiť ma Mario rozrozprával a to už pri 3. lekcii. Blok ktorý som v sebe mal zmizol. Jeho štýl výučby AJ je, že si na konci lekcie ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Rozoberiete obľúbenú tému pričom usmerní vo výslovnosti, gramatike...kto čo potrebuje. "Ušije to na mieru". Veľmi efektívne a správne napredujete, vždy si zachováva profesionalitu. Roky som nevedel v rôznych kurzoch naštartovať to, čo sa jemu podarilo za niekoľko hodín. Naviac výučba cez skype šetri čas aj peniaze. určite odporúčam.

★★★★★
5 5 1
Mário je veľmi šikovný. Ku svojej práci pristupuje profesionálne a zodpovedne. Čas, ktorý Vám venuje, stojí za to. Veľa naučí hravou formou. Je trpezlivý a čo sa týka vedomostí, má rozhľad.

★★★★★
5 5 1
In my whole life, I have never met a person like Mario. Who does everything for others, and puts everyone else first, without ever mentioning it. Who has a goal to change the world and help people, and who is genuinely happy about every little bit of progress any of his students or friends have made. I have known Mario for over a year now, and still every time we talk, I learn something new about him, and understand him better. What means the most to me is the fact, that ever since I have met him, Mario has never broken any promises he made. I learned to trust him faster than I have ever trusted anyone, and for the whole time I have known him, he has always been there for me, to discuss whatever I needed to discuss, he has always looked out for me despite not being in the same country as me. I have never thought it possible to actually become closer to someone after they left, through texts and Skype conversations only. I have learned so much from him about life, people, and myself, and realized so many things because of him. Even a year later, I still remember everything he told me. It sounds like a cliché but he has seriously changed my life. And this I will never forget, no matter where life will take us, and what will happen in the future 🙂

★★★★★
5 5 1
Asi pol roka som vyberala učiteľa pre môjho 10 ročného syna. Keď som si prečítala Máriou profil bolo rozhodnuté. Dnes môžem len spokojne konštatovať, že kvalita prevýšila moje očakávania. Mário pôsobí veľmi príjemne, inteligentne, kultivovane, má prehľad a skutočne je to profesionál. Som z jeho výučbou cez Skype nesmierne spokojná. Kvalitnú znalosť angličtiny považujem už v dnešnej mladej generácii za nutnosť. Pretože syn nie je úplný začiatočník a v jazykovej škole sa príšerne nudil, hľadala som spôsob aby sa angličtinu učil rád a tiež aby nemusel za lektorom nikam dochádzať. Môj syn robí pokroky vďaka Máriovi každú hodinu. Požiadala som Mária najmä o konverzáciu. Komunikujú o rôznych chlapčenských témach, tak aby môjho syna zaujal a samozrejme aby ho zapojil do nenútenej konverzácie. Syn mi po hodine nadšene rozpráva o čom všetkom sa s Máriom bavil. Som nadšená a určite môžem Mária len vrelo odporučiť. Mário, veľká vďaka za každú ďalšiu hodinu 🙂

★★★★★
5 5 1
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem

★★★★★
5 5 1
Hodiny s Máriom sú prínosom pre moju angličtinu ale aj sebarozvoj. Bavíme sa o veciach, ktoré ma zaujímajú a ani neviem ako ubehne hodina. Skúšala som predtým aj jazykovú školu a hodiny s lektorom, no tieto hodiny presahujú kvalitou všetko čo som doteraz vyskúšala. Oceňujem profesionálny a zodpovedný prístup a možnosť hodín cez skype. Vrelo odporúčam 🙂

★★★★★
5 5 1
Naozaj profesionálny lektor, ktorého najväčšia prednosť je schopnosť prispôsobiť sa potrebám a témam. Nejednalo sa len o výúčbu anglického jazyka ale aj o cenné rady do profesného života ( nielen čo sa týka angličtiny ). Máriova vysoká miera flexibility vie výdatne pomôcť pred dôležitými pohovormi. Počas niekoľkých mesiacov mi Mário pomohol posilniť sebavedomie a stal sa dôležitou súčasťou k profesnému rastu. A to všetko úplne uvoľnenou formou, aká mi vyhovovala 🙂

★★★★★
5 5 1
Mario bol dobra volba pre moju anglictinu. Je to mily, ustretovy, priatelsky profik, s ktorym doucovanie anglictiny cez skype je napredovanie i zabava v jednom. Urcite budem v tomto druhu vyucby pokracovat.

★★★★★
5 5 1
Ak hľadáte učiteľa, ktorý Vás zbaví bloku z rozprávania a rýchlo Vás v angličtine posunie ďalej, Mário je správna voľba. Mám skúsenosti s mnohými lektormi a až pri Máriovi som sa konečne naučila rozmýšľať v angličtine. Pripravil ma na náročné projekty v práci a dnes už nemám stres pri komunikácii s native speakermi, za čo som mu veľmi vďačná. Hodiny s Máriom môžem preto všetkým vrelo odporúčať. Som presvedčená, že vie pomôcť s akoukoľvek úrovňou angličtiny.

★★★★★
5 5 1
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem

★★★★★
5 5 1
Nakoľko som skúšal už viac možností výučby Anglického jazyku ( Večerná škola, súkromné doučovanie, Skype ), stačila jedna hodina a viem, že teraz som si už vybral správne, môžem len odporučiť, fakt profesionál.
Meno
Email
Hodnotenie
Váš komentík