Our services

We provide Online personal mentoring, mentoring in languages from native speakers, translations and all is done from your living-room.

Teaching English and German via Skype, faster using an effective method.

We get rid of your fear, panic, and social phobias in order for you to step out of your comfort zone. Are you lazy to learn? It doesn’t matter because we will prepare you for a conversation directly from your couch! We think about your time and you can choose a time which suits you best.

Why do you need a personal mentor?

We don’t exaggerate if we say that everyone needs freedom and this can be done only when you cut off everything that is a barrier in your life. Personal mentoring can’t solve problem but can help to motivate you and look at the situation from different perspective to find the right option.

Grammar and corrections for professional text (semestral projects, bachelor’s, diploma’s and PhD’s thesis) from native speakers.

GUARANTEED QUALITY

Return on your money guaranteed within 24 hours. 

 

24 HOUR SUPPORT

Always here for you.

NO EXTRA/CANCELLING FEES

We don’t charge for cancelling the lesson.

FLEXIBLE TIME

Set up your own time.

E-LEARNING

Free application on your smartphone, where you will find vocabulary, phrases, and grammar from the lesson. All lessons are customized. 

Meet our team

Keaton

(English-native)

(a native Californian) a young professional and has just completed Master’s degree in Vienna, Austria. My previous work experience is at the International Atomic Agency (IAEA), United Nations Office for Disarmament Affairs (UNODA) and US State Department. Iam passionate about educating the future generation and that is why I teache English and believe it’s crucial in raising awareness for the next generation of international leaders.

Iam specializes in business conversation, and written corrections (resume, coverletters, and writing).

Suzzane

(English/Slovak)

Since my childhood, I have been following the slogan “To belong somewhere moves me forward.” Whether it is performing at a theatre, active dedication to floorball to the passion for improving in foreign languages. I am 17 years old and I consider myself a very empathetic person. Being empathetic is a perfect added value for me in teaching English as I can feel the situation and problems of young people. I have been involved in this activity for several years therefore children and your people are my main aim. I do love to communicate with people as this give me a passion to on my experience so far to other people, especially in an English conversation.
I specialized in conversation, grammar, and helping kids in order to prepare them for the next level.
I am being persistent person, therefore I don’t know the term given-up :-).  
Caroline

(English-native)

was born in NYC and lived most of my life in New Jersey, where I obtained a B.A. in English and History and an M.A. in English. Specializations in my field comprise of communication, literature, writing and editing. Hobbies include dancing, hiking, reading, creative writing and learning languages.

Bita

(German)

I come from a multicultural and multilingual background and I have been raised in a bilingual environment. Following my International law PhD studies in Vienna University and several international experiences, I completed work experiences at the IAEA, UNODC, UNIC. I have been exposed to a myriad of cultures throughout my upbringing and these international leanings have inspired me throughout the course of my academic life, job assignments and my several language skills. I am Passionate to teach and to learn by inspiring and helping others to have influence in achieving goals, specifically job interview preparation and motivation.

My motto is teaching, believing, achieving.

Amir

(English/Arabic)

I spent 10 years in Dubai. Where I graduated in English. Which also became my hobby. Currently im teaching English language, which my teaching techniques are mainly aimed at children. My other foreign language is Arabic which I teach at the beginner level for all ages. I successfully graduated at the University of Economics in Czech Republic.

Except of learning new language i focus on innovation and patents. I dont see problems, I do see solutions. 

Mario

(English/Mentoring)

studied in Dubai for seven years, two years in Prague and finished PhD in Zilina, publishing more than 16 scietific international publications. I worked in Finland at the embassy, and publicly presenting in more than 15 countries. Experience from UNIDO (Vienna) gave me an opportunity to understand people and their needs in life. That was a time where I realized that people are calling for help and at the same time where teaching and mentoring became my passion. We work with different people on international level, removing social phobias, increasing intensity of concentration, helping people to understand the essence of life as this is the main success. Psychologists have confirmed that if you deal with a specific problem and talk about it in a foreign language, it’s easier to solve it as you see it from a different perspective.

The mentoring can be taken in English as well as in Slovak language.

mentorovanie.sk
5.0
Based on 5 reviews
powered by Google
Tomáš Holečka
Tomáš Holečka
10:31 16 Feb 20
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj... za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.read more
Erika Luptáková
Erika Luptáková
15:47 11 Feb 20
Ak hľadáte profesionálny prístup a skvelého učiteľa, ktorý Vám pomôže zlepšiť sa v angličtine a... komunikácií, Mário je tá najlepšia voľba. Oceňujem jeho priateľský prístup a flexibilitu. Určite odporúčam.read more
Monika Vojtíková
Monika Vojtíková
20:36 03 Nov 19
Hľadáte učiteľa angličtiny a neviete sa rozhodnúť?Nestrácajte čas ďalším hľadaním a už ani nechoďte... na iné stránky :)Mária som spoznala asi pred rokom, keď som vyberala učiteľa na výučbu angličtiny pre môjho syna. Už keď som narazila na Máriov profil, vedela som, že on je presne to čo hľadám. Jeho profil bol napísaný veľmi precízne a motivačne. A presne taký je aj on sám...........a k tomu všetkému má veľmi príjemný prejav. Niekedy až nechápem aké som mala šťastie, pretože učiteľov angličtiny je dnes naozaj strašne veľa a zorientovať sa v ponuke je pomerne ťažké. To čo Vám dá Mário za hodinu, Vám iný nedá ani za tri alebo viac. Je to profesionál, ktorý poníma vzdelanie ako celok, pričom k výučbe jazyka dostanete aj pár bonusov.Ani si neviete predstaviť, kam Vás Mário môže posunúť a to nielen v rámci jazyka, ktorého štylizáciu má v tej najaktuálnejšej podobe. Dôvodom je jeho neustále cestovanie, čím dochádza k prirodzenej aktualizácii slovnej zásoby novým trendom, ktoré sú v angličtine bežné a teda neučí angličtinu, ktorú sa niekedy niekde naučil ..... ale angličtinu, ktorá je používaná vo svete teraz a nie pred 10-timi, ani pred 5-timi rokmi.Tým druhým rozvojom som mala na mysli Máriov koučing ....je prirodzený, nenásilný, naozaj motivujúci a ako bonus navyše má Mário naozaj veľmi široký všeobecný prehľad , čo Vás posunie aj v rámci intelektuálnej roviny. Môj syn má 11-násť rokov a vďaka Máriovi a jeho spôsobu výučby angličtinu proste miluje :)Dnes je angličtina naozaj dôležitá, avšak pre mladšiu generáciu je to nutnosť a myslím si, že je veľký rozdiel, či sa vieme len dohovoriť alebo ju ovládame ako svoj druhý jazyk, čím prirodzene zvyšujeme možnosť uplatnenia sa na trhu práce úzko súvisiacou aj s možnosťou výberu lepších pozícií nielen na Slovensku ale aj vo svete. Mário, veľká vďaka! ....ja len dúfam (vzhľadom k Máriovej pracovnej vyťaženosti), že to takto zostane ešte pekných pár rokov 🙂read more
Emma Ďurišová
Emma Ďurišová
10:00 02 Nov 19
Mário je skvelý učiteľ, veľmi mi pomohol zlepšiť sa v angličtine, v rozprávaní ale hlavne ma toho veľa... naučil. Má profesionálny prístup a vždy sa teším na naše hodiny. Vždy mi vie pomôcť aj keď sa nejedná len o angličtinu, je milý, priateľský a mimoriadne trpezlivý čo je pre mňa veľké plus a za to mu veľmi ďakujem.read more
Lucia Možuchová
Lucia Možuchová
17:31 08 Oct 19
See All Reviews

Our services
★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

Our services
★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

Our services
★★★★★
Als ich mehr Englischunterricht (Abendschule, Nachhilfe, Skype) ausprobierte, hatte ich nur eine Stunde Zeit und ich weiß, dass ich mich richtig entschieden habe. Ich kann nur einen echten Profi empfehlen.
- Mark

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
In meinem ganzen Leben habe ich noch nie jemanden wie Mario getroffen. Der alles für andere macht und setzt alle anderen an die erste Stelle, ohne es jemals zu erwähnen. Der es es sich zum Ziel gesetzt hat, die Welt zu verändern und den Menschen zu helfen, und der sich wirklich über jeden kleinen Fortschritt freut, den seine Schüler oder Freunde gemacht haben. Ich kenne Mario seit über einem Jahr und trotzdem lerne ich bei jedem Gespräch etwas Neues über ihn und verstehe ihn besser. Was mir am meisten bedeutet, ist die Tatsache, dass Mario, seit ich ihn getroffen habe, nie seine Versprechen gebrochen hat. Ich habe gelernt, ihm schneller zu vertrauen, als ich jemals jemandem vertraut habe, und während der ganzen Zeit, in der ich ihn gekannt habe, war er immer für mich da, um zu besprechen, was ich besprechen wollte , er hat immer “auf mich aufgepasst”, , obwohl er nicht einmal im r gleichen Land war wie ich. Ich habe nie gedacht, dass es möglich ist, jemandem nach seiner Abreise nur durch Texte und Skype-Konversationen näher zu kommen. Ich habe von ihm so viel über das Leben, die Menschen und mich selbst gelernt und so viele Dinge realisiert. . Ich kann mich auch noch ein Jahr später an alles erinnern, was er mir erzählt hat. Es klingt wie ein Klischee, aber er hat mein Leben ernsthaft verändert. Und das werde ich nie vergessen, egal wohin uns das Leben führt und was in der Zukunft passieren wird.
- Sarah

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Mário je skvelý učiteľ, veľmi mi pomohol zlepšiť sa v angličtine, v rozprávaní ale hlavne ma toho veľa naučil. Má profesionálny prístup a vždy sa teším na naše hodiny. Vždy mi vie pomôcť aj keď sa nejedná len o angličtinu, je milý, priateľský a mimoriadne trpezlivý čo je pre mňa veľké plus a za to mu veľmi ďakujem.
- Emma

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Mário je človek s obrovským všeobecným vzdelaním a prehľadom. Dokáže sa s Vami baviť na akúkoľvek tému. Angličtinu vyučuje nenútenou formou a preto sa človek cíti viac uvoľene a zakaždým sa tešíte na jeho hodiny. Dlhé roky som mala blok pri rozprávaní, no hodiny s ním ma obohatili a tento blok jednoducho zmyzol. Viem, že lepšieho učiteľa (profesionála) som si vybrať ani nemohla. Patrí mu veľké ďakujem a jeho hodiny budem len a len odporúčať. 🙂
- Lea

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Naozaj profesionálny lektor, ktorého najväčšia prednosť je schopnosť prispôsobiť sa potrebám a témam. Nejednalo sa len o výúčbu anglického jazyka ale aj o cenné rady do profesného života ( nielen čo sa týka angličtiny ). Máriova vysoká miera flexibility vie výdatne pomôcť pred dôležitými pohovormi. Počas niekoľkých mesiacov mi Mário pomohol posilniť sebavedomie a stal sa dôležitou súčasťou k profesnému rastu. A to všetko úplne uvoľnenou formou, aká mi vyhovovala 🙂
- Jakub T.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Ak hľadáte učiteľa, ktorý Vás zbaví bloku z rozprávania a rýchlo Vás v angličtine posunie ďalej, Mário je správna voľba. Mám skúsenosti s mnohými lektormi a až pri Máriovi som sa konečne naučila rozmýšľať v angličtine. Pripravil ma na náročné projekty v práci a dnes už nemám stres pri komunikácii s native speakermi, za čo som mu veľmi vďačná. Hodiny s Máriom môžem preto všetkým vrelo odporúčať. Som presvedčená, že vie pomôcť s akoukoľvek úrovňou angličtiny.
- Alenka B.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
po rokoch teórie a slovíčok čo som ovládal som sa až prostredníctvom Mária dokázal rozrozprávať.. blok z rozprávania ktorý som mal zmizol asi po 3 lekciách. Na hodine sa vžijete do témy ktorú rozoberáte, na konci ktorej si ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Usmerní vo výslovnosti, teórii...kto čo potrebuje, jeho prístup a výučba je podľa mňa veľmi efektívna nielen v odstraňovaní nedostatkov, ale aj rýchlemu a správnemu napredovaniu. Je vždy priateľský, pozitívne naladený a zároveň profesionálny. Ja osobne som sa naučil doteraz najviac v najkratšom čase v porovnaní s minulými výučbami. S Máriom som veľmi spokojný.
- Peter S.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
moje skúsenosti - po dlhých rokoch ovládania základov ktoré som nikdy nevedel použiť ma Mario rozrozprával a to už pri 3. lekcii. Blok ktorý som v sebe mal zmizol. Jeho štýl výučby AJ je, že si na konci lekcie ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Rozoberiete obľúbenú tému pričom usmerní vo výslovnosti, gramatike...kto čo potrebuje. "Ušije to na mieru". Veľmi efektívne a správne napredujete, vždy si zachováva profesionalitu. Roky som nevedel v rôznych kurzoch naštartovať to, čo sa jemu podarilo za niekoľko hodín. Naviac výučba cez skype šetri čas aj peniaze. určite odporúčam.
- Peter

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Mario bol dobra volba pre moju anglictinu. Je to mily, ustretovy, priatelsky profik, s ktorym doucovanie anglictiny cez skype je napredovanie i zabava v jednom. Urcite budem v tomto druhu vyucby pokracovat.
- Robert U.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
In my whole life, I have never met a person like Mario. Who does everything for others, and puts everyone else first, without ever mentioning it. Who has a goal to change the world and help people, and who is genuinely happy about every little bit of progress any of his students or friends have made. I have known Mario for over a year now, and still every time we talk, I learn something new about him, and understand him better. What means the most to me is the fact, that ever since I have met him, Mario has never broken any promises he made. I learned to trust him faster than I have ever trusted anyone, and for the whole time I have known him, he has always been there for me, to discuss whatever I needed to discuss, he has always looked out for me despite not being in the same country as me. I have never thought it possible to actually become closer to someone after they left, through texts and Skype conversations only. I have learned so much from him about life, people, and myself, and realized so many things because of him. Even a year later, I still remember everything he told me. It sounds like a cliché but he has seriously changed my life. And this I will never forget, no matter where life will take us, and what will happen in the future 🙂
- Nina S.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Hodiny s Máriom sú prínosom pre moju angličtinu ale aj sebarozvoj. Bavíme sa o veciach, ktoré ma zaujímajú a ani neviem ako ubehne hodina. Skúšala som predtým aj jazykovú školu a hodiny s lektorom, no tieto hodiny presahujú kvalitou všetko čo som doteraz vyskúšala. Oceňujem profesionálny a zodpovedný prístup a možnosť hodín cez skype. Vrelo odporúčam 🙂
- Dana A.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Mário je veľmi šikovný. Ku svojej práci pristupuje profesionálne a zodpovedne. Čas, ktorý Vám venuje, stojí za to. Veľa naučí hravou formou. Je trpezlivý a čo sa týka vedomostí, má rozhľad.
- Zuzana

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Asi pol roka som vyberala učiteľa pre môjho 10 ročného syna. Keď som si prečítala Máriou profil bolo rozhodnuté. Dnes môžem len spokojne konštatovať, že kvalita prevýšila moje očakávania. Mário pôsobí veľmi príjemne, inteligentne, kultivovane, má prehľad a skutočne je to profesionál. Som z jeho výučbou cez Skype nesmierne spokojná. Kvalitnú znalosť angličtiny považujem už v dnešnej mladej generácii za nutnosť. Pretože syn nie je úplný začiatočník a v jazykovej škole sa príšerne nudil, hľadala som spôsob aby sa angličtinu učil rád a tiež aby nemusel za lektorom nikam dochádzať. Môj syn robí pokroky vďaka Máriovi každú hodinu. Požiadala som Mária najmä o konverzáciu. Komunikujú o rôznych chlapčenských témach, tak aby môjho syna zaujal a samozrejme aby ho zapojil do nenútenej konverzácie. Syn mi po hodine nadšene rozpráva o čom všetkom sa s Máriom bavil. Som nadšená a určite môžem Mária len vrelo odporučiť. Mário, veľká vďaka za každú ďalšiu hodinu 🙂
- Monika V.

Doučovanie cudzích jazykov
★★★★★
Mário je človek, ktorý po intenzívnej analýze Vášho profilu dodá službu, ktorej kvalita presiahne Vaše očakávania.
- Juraj H.
Name
Rating
Review Content