Mentoring

Stať sa niekým iným je ťažšie, ako keby sa človek stal sám sebou. Bohužiaľ vo väčšina prípadov to tak nie je. Prečo? Narodíme sa slobodne avšak nerozmýšľame slobodne? Prečo, je to tak? Peklo, ale aj nebo môže byť na zemi. Neveríte? Páli Vás niečo? Stúpate po horúcich uhlíkoch? Ak nie tak potom máme peklo len v našich hlavách. Prečo je to tak? Prostredníctvom online mentoringu sa venujeme rôzným témam avšak hlavným aktérom ste Vy. Spoločne rozlúštime veľa otázok, ktoré Vás trápia. Online mentoring môže byť vedený v slovenskom, ale taktiež aj v anglickom jazyku.

V dnešnej dobe máme prístup k množstvu vecí, takmer všetko máme na dosah a k dispozícii, no aj napriek tomu sme neustále nespokojní. Nahovárame si, že všetko je v poriadku a ak aj nie je, prehovárame sa, že tak ako to je, to pravdepodobne má byť. Avšak háčik je v tom, že o takomto stave a pohľade na veci možno uvažovať len z krátkodobého hľadiska. Sme neustále nespokojní, hľadáme dôvody, príčiny a dávame si blúdne otázky typu „Veď mám všetko, po čom som túžil, tak prečo ten pocit nespokojnosti?“. Je to začarovaný kruh, ktorý nás núti neustále rozmýšľať. Hľadáte riešenie pre seba, manželku, manžela, deti alebo príbuzných, no máte pocit, že Vás nikto nechápe?

Využite výhody online sveta, zostaňte v pohodlí Vášho domova, urobte si súkromie a vyrozprávajte odborníkovi Vaše problémy. Spoločne nájdete ich príčinu a navrhnete spôsoby ako ich riešiť. Aj psychológovia tvrdia, že riešenie je vždy v ľuďoch samých. Online mentor Vám pomôže vidieť veci inak. Je dokázané, že človek sa občas potrebuje vyrozprávať nezainteresovanej osobe a poznať názor a videnie z iného uhla pohľadu. Ocitli ste sa v kruhu prázdnoty, kde Vám nič nerobí radosť? Máte momenty, kedy pociťujete, že život Vám nedáva zmysel a to, čo ste kedysi milovali, sa vytratilo?

Online mentor Vám pomôže vidieť veci inak. Vyrieši čokoľvek v rámci finančných, osobnostných, personálnych, vzdelávacích alebo vzťahových problémov. Každý jeden problém je riešiteľný. Začnite veci meniť, dajte Vaše problémy a trápenia von. Veríme, že nájdeme spoločné riešenie a budeme radi, ak všetky Vaše negatíva búdu už len minulosťou.