Online mentoring

Stať sa niekým iným je ťažšie, ako keby sa človek stal sám sebou. Bohužiaľ, vo väčšina prípadov to tak nie je. Prečo? Narodíme sa slobodne, avšak nerozmýšľame slobodne? A prečo je to tak? Peklo – ale i nebo – môže existovať aj na zemi. Neveríte? Páli Vás niečo? Stúpate po horúcich uhlíkoch? Ak nie, tak potom máme peklo len v našich hlavách. Prečo je to tak? Prostredníctvom online mentoringu sa venujeme rôznym témam, a hlavnou postavou ste Vy. Spoločne rozlúštime veľa otázok, ktoré Vás trápia. Online mentor s Vami konverzuje v anglickom/slovenskom jazyku.

V dnešnej dobe máme prístup k množstvu vecí, takmer všetko máme na dosah a k dispozícii, no aj napriek tomu sme neustále nespokojní. Nahovárame si, že všetko je v poriadku a ak aj nie je, presviedčame sa, že tak ako to je, to pravdepodobne má byť. Háčik je ale v tom, že o takomto stave a pohľade na veci možno uvažovať len z krátkodobého hľadiska. Sme neustále nespokojní, hľadáme dôvody, príčiny a dávame si bludné otázky typu „Veď mám všetko, po čom som túžil, tak prečo ten pocit nespokojnosti?“. Je to začarovaný kruh, ktorý nás núti neustále rozmýšľať a analyzovať…

Online doučovanie nemeckého jazyka
Online mentoring

Hľadáte riešenie pre seba, manželku, manžela, deti alebo príbuzných, no máte pocit, že Vás nikto nechápe? Využite výhody online sveta, zostaňte v pohodlí svojho domova, majte súkromie a vyrozprávajte odborníkovi svoje problémy „na diaľku“. Spoločne nájdete ich príčinu a navrhnete spôsoby, ako ich riešiť. Aj psychológovia tvrdia, že riešenie je vždy v ľuďoch samých. Online mentor Vám pomôže vidieť veci inak. Je dokázané, že človek sa občas potrebuje vyrozprávať nezainteresovanej osobe a poznať názor a vidieť perspektívu z iného uhla pohľadu.

Ocitli ste sa v kruhu prázdnoty, kde Vám nič nerobí radosť? Zažívate momenty, kedy pociťujete, že život Vám nedáva zmysel a to, čo ste kedysi milovali, sa vytratilo? Online mentor Vám pomôže vyriešiť čokoľvek v rámci finančných, osobnostných, personálnych, vzdelávacích alebo vzťahových problémov. Každý jeden problém je riešiteľný. Preto začnite veci meniť, dajte svoje problémy a trápenia von. Naozaj veríme, že nájdeme spoločný smer, riešenie a budeme radi, ak všetky Vaše negatíva búdu už len minulosťou.

Online mentoring