Online doučovanie cudzích jazykov

[:sk]

Rýchle doučovanie anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka od native hovoriacich cez Skype rýchlo a efektívnou metódou priamo vo Vašej izbe. Odbúranie strachu a strach z davu ľudí (socialnej fóbie) za pomoci mentora.

Odbúranie strachu a strach z davu ľudí (socialnej fóbie) za pomoci mentora. Ste lenivý sa učiť? Nevadí! Nenútene Vás pripravíme na konverzovanie rovno z pohodlia Vášho gauča! Zároveň chceme šetriť Váš čas, preto si termíny vyberáte Vy.

Poskytujeme taktiež služby v oblasti mentorovania.

 • Výučba od native hovoriacich anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka v rámci celého Slovenska prostredníctvom Skypu
 • Príprava pred pohovorom
 • Motivačná psychológia

Anglický, nemecký a francúzsky jazyk najčastejšie vyučujeme prostredníctvom Skypu. Prečo Skype? Pretože dostupnosť a Vami určený čas výučby; čo, áno, znamená aj cez víkendy. Niektoré výučbové hodiny si vieme dohodnúť, napríklad aj doslova len pár minút pred dôležitým stretnutím, ktoré máte pred sebou (obchodné stretnutie, pohovory a podobne). Sme najmä flexibilní a s dlhoročnými skúsenosťami zo zahraničia.

V prípade, že Vám Skype nevyhovuje, môžeme výučbu vykonávať aj prostredníctvom aplikácií ako sú WhatsApp, Viber, Facetime, G-Talk, Facebook alebo iných. Máme výborné referencie a sme tu pre Vás; preto sa my prispôsobíme Vaším potrebám.

Ako postupuje lektor?

Lektor s Vami vedie jednoduchú konverzáciu, zameranú na akékoľvek témy, napr. Vaše koníčky. Následne spraví analýzu z celej hodiny, odporúčanie, ako akcelerovať vo výučbe aj mimo hodiny, respektíve, čo robiť pre zlepšenie. Na hodine vždy preberáte rôzne témy a oblasti života. V prípade, že študent má konkrétnu tému, ktorej sa chce venovať, preberá sa ním požadovaná téma. Tému kľudne nechajte na nás alebo ak je niečo konkrétne, čo potrebujte a chcete rozoberať, dajte nám vedieť. Konverzácie môžu byť zamerané naozaj na akúkoľvek tému, na akú si spomeniete.

Veľmi často pripravujeme ľudí na pracovné pohovory a formálne, ale aj neformálne vystúpenia pred davom ľudí. Hodina je šitá na mieru a lektor sa venuje iba Vám. Nepraktizujeme žiadne skupinové výučby ani nenasledujeme žiadne učebnice. Učíme primárne na základe konverzácií, počas ktorej študent nadobúda nové znalosti, slovíčka, gramatiku a výslovnosť.

Výhodou je aplikácia MOODLE, v ktorej má študent evidované všetky preberané témy, slovíčka a frázy z hodín, prípadne rôzne dokumenty, ktoré si môžete kedykoľvek pozrieť. Túto aplikáciu si môžete BEZPLATNE stiahnuť do Vášho smartfónu (Android/Iphone), prípadne sa prihlásiť prostredníctvom PC. Prístup do Moodle aplikácie budete mať len Vy a lektor.

 • lektor Vám na každú hodinu pripraví zadanie zamerané na preberanú tému, t. j. pošle Vám dopredu nejaké video, článok, web stránku a pod., ktoré sú následne súčasťou Vašej konverzácie
 • naučíme Vás správne prekladať, nakoľko doslovné preklady viet napríklad zo slovenského jazyka do anglického jazyka často nemajú správny alebo žiadny význam
 • naučíme Vás rozmýšľať v cudzom jazyku. Naučíte sa priamo rozmýšľať a pohotovo reagovať v cudzom, napr. anglickom jazyku
 • naučíme Vás správne čítať a spravne vyslovovať
 • naučíme Vás jednoduché a friendly metódy, ako začať rozprávať plynulo, správne sa učit slovíčka a ako ich nezabudnúť. Na základe analýzy Vašich jazykových znalostí a zručností Vám stanovíme optimálny počet slovíčok, ktorý by ste sa mali naučiť každý deň
 • nájdeme pre Vás vhodné metódy, ktoré Vás nasmerujú k tomu, čo robiť aj mimo hodín s lektorom aby ste boli samostatný a viedli tak sami seba v cudzom jazyku

Neurobíme nič za Vás, no s Vašou pomocou Vás pripravíme na Vašu budúcnosť.

FAQ

Ako taká hodina prebieha?

Hodina angličtiny je v prvom rade uvoľnená, bez stresov, bez pocitu povinnosti. Budete ju vnímať skôr ako formu relaxu, než ako nutnú potrebu (do)vzdelávania sa. My sa o to postaráme! Naučíme Vás myslieť v angličtine, nemčine či francúzštine. Spoločne odstránime zásadnú chybu, ktorou je „tvorba myšlienok v slovenskom jazyku a ich nesprávny transfer do prostredia cudzieho jazyka“.

Žiadny stereotyp a nudu nepoznáme. Postupovanie podľa lekcií v knihách a učebniciach nie je našou prioritou. Našou prioritou sú predovšetkým Vaše záujmy, potreby a požiadavky. Každá hodina je špecifická a niečím výnimočná. Ako taká hodina prebieha? Naša výučba cudzích jazykov funguje na princípe nepretržitej a spontánnej konverzácie, ktorá je sprevádzaná prirodzenou a uvoľnenou atmosférou.

1. Výber a zaslanie témy/oblasti, ktorá sa bude rozoberať počas hodiny.

Konverzácia sa môže týkať prípravy na pracovné pohovory, dôležité stretnutia, prednes prezentácií, prípadne akejkoľvek témy a oblasti Vášho života, ktorá Vás zaujíma a ktorú chcete alebo potrebujete rozobrať. Návrh/požiadavka na riešenú problematiku môže byť zaslaná v textovej forme ako stručný popis, článok alebo stačí krátky názov oblasti, ktorej sa chcete venovať. Takisto môžete zaslať konkrétne webové stránky, Youtube videá alebo určité materiály, ktoré potrebujete rozobrať. V prípade, že nemáte, resp. Vám konkrétna téma nenapadne, nevadí, výber nechajte na nás!

2. Počas hodiny lektor analyzuje Vaše jazykové a komunikačné zručnosti

V priebehu konverzácie lektor sleduje Vaše zručnosti v rámci ovládania cudzieho jazyka. V prípade nedostatkov v komunikácii v cudzom jazyku Vás lektor opravuje.

3. Na konci hodiny dostanete zoznam nových slovíčok a fráz

Po každej absolvovanej hodine dostanete zoznam nových a problémových slovíčoka fráz,s ktorými sa počas konverzácie stretnete, ktorým nebudete rozumieť, a ktoré bude potrebné zopakovať v rámci ďalšej hodiny.

4. Každú hodinu opakujeme nové slovíčka a frázy z predošlej hodiny

Cieľom opakovania slovíčok a fráz je naučiť sa ich správne používať a zapájať do kontextu a bežnej komunikácie.

5. Umožníme Vám využívať aplikáciu Moodle (tzv. e-vzdelávanie)

V rámci zabezpečenia efektívnej výučby používame aplikáciu Moodle (t. j. podporná platforma pre e-vzdelávanie), ktorá Vám umožní pravidelný kontakt s lektorom a neustály prístup k potrebným materiálom, slovíčkam a frázam.

6. Celková analýza Vašich jazykových a komunikačných zručností

Na konci hodiny dostanete celkovú analýzu Vašich jazykových a komunikačných zručností, preberieme  najmä Vaše slabé stránky a nedostatky, ktoré budeme postupne eliminovať.

Výsledkom každej jednej hodiny nie je iba zlepšenie Vašej úrovne ovládania cudzieho jazyka. S nami nadobúdate aj iné znalosti a pocítite zmenu v rozvoji Vašej osobnosti.

Ako začať?

Spojte sa s lektorom prostredníctvom emailu: dreamtoday@dreamtoday.sk, alebo priamo cez Skype: mario751

 1. Úvodných cca 10 min. je zdarma, kde pôjde o predstavenie postupu výučby.
 2. Krátka analýza angličtiny študenta.

Nie je sa čoho obávať! Všetko nechajte na lektora!

Prečo je dobré si dať hodinu konverzácie pred stretnutím alebo pohovorom?

Nielen, že ňou odbúrate stres, ale zároveň vďaka nej v sebe aktivujete tú hemisféru, ktorú potrebujete „použiť“ pri cudzích jazykoch; a toto Vám následne uľahčí komunikáciu na samotnom pohovore. Pretože práve komunikácia je pri pohovore to, na čom naozaj záleží – na čom môžete stavať, ale aj pohorieť.

Vyučujeme anglický, nemecký a francúzsky jazyk prostredníctvom Skypu. Prečo Skype?

Dostupnosť, Vami určený čas výučby a to znamená vrátane víkendov. Niektoré hodiny si vieme dohodnúť aj pár minút napríklad pred Vaším dôležitým stretnutím (obchodné stretnutie, pohovory a podobne). Sme flexibilný s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí. V prípade, že Vám Skype nevyhovuje je možné výučbu vykonať aj prostredníctvom Whatsappu, Vibru, G-talku, Facebooku prípadne inými aplikáciami. Máme vysoké hodnotenie a preto sa prispôsobíme Vašími potrebami.

9 hlavných dôvodov, prečo na vyučovanie využívať Skype

Ako sme spomenuli vyššie, Skype, prípadne iné aplikácie, sú fantastickým komunikačným kanálom, prostredníctvom ktorého máme väčší dosah a takmer neobmedzené možnosti spojenia (sa) v čase a priestore.

 • Nepotrebujeme Vás vidieť; všetko je tak anonymné, nemusíte sa obávať sociálneho bloku či akéhokoľvek strachu z “exponovania sa”.
 • Šetríme Váš čas.
 • Možná komunikácia aj počas sedenia pri kávičke.
 • Hodiny výučby môžu byť flexibilne plánované či (z)menené/posunuté atď.
 • Nové slovíčka môžu byť vypisované do textového okienka v používanej aplikácii.
 • Odbúravanie denodenných stresov.
 • Vzdelávanie aj počas práce/voľnočasovej activity. Nie vždy máme náladu/čas na jazykové hodiny, preto je práve tento druh výučby vhodnou a výbornou alternatívou, ako si môžeme sami zvoliť hodiny na základe nášej momentálnej nálady/času.
 • Vďaka Skypu (iným aplikáciám) sa klientovi môžeme venovať naozaj individuálne a všetky hodiny sú realizované na mieru; na základe jeho charakteristických črtov.
 • Doučovať Vás môžeme napríklad aj počas Vašej športovej aktivity – ak to práve budete chcieť :).

Za ako dlho Vás naučíme komunikovať v cudzom jazyku?

Čím intenzívnejšie budete absolvovať komunikáciu s nami tým pravdaže rýchlejšie dokážete aktivovať komunikáciu. Na konci hodiny Vám poskytneme plnú analýzu, ako napríklad čo je potrebné zlepšiť a hlavne ako to zlepšiť a taktiež krátku charakterovú analýzu.

V čom máme/te výhodu oproti iným kurzom či jazykovým školám?

 • Dlhoročné skúsenosti zo zahraničia
 • Časová flexibilita
 • Personálna analýza
 • Výučba komunikácie
 • Odbúranie sociálnej fóbie
 • Charakterový profil na konci hodiny

Čo je dôležitejšie - konverzovať alebo sa naučiť gramatiku?

Jedno bez druhého určite nejde. Ovládať gramatiku, no mať nedostatočné komunikačné zručnosti, môže viesť k dlhodobému neúspechu napríklad počas už spomínaných pohovorov. Tam totiž zúčastnení nielen komunikujú, ale aj analyzujú, do akej miery sú schopní druhú stranu, a jej výrazovosť, pochopiť. Povedzme si úprimne – počas interview sa primárne zameriavajú na rýchlosť a „obratnosť“ našej komunikácie.

Väčšina ľudí pri komunikácii v anglickom (či akomkoľvek cudzom) jazyku robí zásadnú chybu; dlho rozmýšľajú nad gramatikou a tým akoby strácajú istotu, pevnú pôdu pod nohami.

Čo všetko je v cene?

 • celková hodina trvá cez 60 minút
 • vypísané použité slovíčka a frázy
 • šitú hodinu na mieru
 • celkovú analýzu na konci hodiny a odstránenie chýb počas komunikácie
 • aplikáciu Moodle zdarma priamo vo Vašom telefóne
 • vstup do e-learning (Moodle systému) kde budete môcť komunikovať priamo s lektorom a taktiež kde nájdete všetky frázy, slovíčka, linky na videa, články, ktoré boli prebrané počas hodiny.

V akom veku je najlepšie sa učiť anglický, nemecký a francúzsky jazyk?

Na veku vonkoncom nezáleží. Pracujeme s deťmi, študentmi, majiteľmi či manažérmi spoločností, mamičkami na materskej. Niekedy totiž ide naozaj „len“ o to, že sa ľudia vyrozprávajú… a výhoda? V anglickom jazyku! 🙂

Aké témy sa rozoberajú?

Všetko, čo vás zaujíma. Od business Englishm, inovácie, život, vzťahy, emocíe, vízie, motivačné videa, rozprávky, ekonomiku až po hry na PlayStation. V komunikácií nie je limit.

Je učenie touto formou bezpečné?

Áno, samozrejme, bezpečnosť je prvoradá! U nás je všetko absolútne anonymné. (Doučujeme aj mediálne známe osobnosti.)

Zasekli ste sa v živote, v práci či vo vzťahu?

Toto je jeden z mojich benefitov – áno, píšem v jednotnom čísle, pretože toto robím osobne. V prípade, že Vás práve trápi niečo konkrétne, môžeme viesť konverzáciu aj na túto tému. Má to svoje obrovské výhody. V prvom rade prestanete rozmýšľať nad anglickým jazykom a začnete plynulo komunikovať. Týmto zároveň odľahčíme aj Váš problém a verte mi, naozaj to funguje. Rozprávať o svojom probléme v cudzom jazyku je totiž ako keby o ňom rozprávala cudzia osoba a nie vy (Get Out of Your Life Bubble).

Ako dlho trvá jedna hodina?

Minimálne 60 minút, nikdy nie menej, naopak, skôr dlhšie – nikdy Vám však predĺženie neúčtujeme. Prečo? Pretože nás to skrátka baví a napĺňa.

Kedy sa platí za hodinu?

Všetko je o vzájomnej dohode: buď po hodine alebo pred ňou.

V prípade, že mám Skype alebo inú aplikáciu nainštalovanú v mobile a rozhodnem sa, že chcem pokomunikovať po anglicky na hodinu… je aj toto možné?

Áno, v prípade, že Vám to obratom potvrdíme, môžeme aj napríklad počas pitia Vašej kávy v kaviarni. Ak je to čo i len trochu možné, sme ochotní Vám pomôcť okamžite.

Učíte aj deti?

Áno, pracujeme aj s deťmi. A nie sú to deti, naopak majú fantastickú kreativitu a tá je dôležitá pri všetkých aktivitách. Podporujeme dieťa byť čo najkreatívnejšie a preto si dieťa vyberá cestu výučby. Počas výučby sa učíme my od dieťaťa aby nás strhlo do deckého sveta a následne komunikujeme v jeho úrovni.

Dieťa netreba tlačiť do výučby každý má svoj odlišný životný rytmus.

Dodržujete anonymitu?

Absolútne áno! Nezaujímajú nás Vaše údaje. Komunikácia prostredníctvom Skypu je bez obrazu tak aby nevznikol rušivý efekt.

Aké vybavenie je potrebné vlastniť?

Nie je potrebné vlasniť nejaké špeciálne vybavenie. Stačí smartphone/notebook/PC a dobre pripojenie na internet. Odporúčame mať obyčajné slúchadla počas výučby tak aby bol zvuk koncetrovanejší.

Výučba môže prebiehať cez rôzne aplikácie:

 • Skype
 • Whatsapp
 • Viber
 • Messenger (FB)
 • Gtalk (Google talk)
 • Iné…

Počas výučby ma budete vidieť?

Je to na Vás! Kamera môže/nemusí byť zapnutá! Nie je to podmienkou.

Sú všetky lektori native hovoriaci?

V prípade, že nechcete native hovoriaceho lektora, nie je problém splníme Vašu požiadavku.

Je native hovoriaci drahší?

Áno

★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

★★★★★
Als ich mehr Englischunterricht (Abendschule, Nachhilfe, Skype) ausprobierte, hatte ich nur eine Stunde Zeit und ich weiß, dass ich mich richtig entschieden habe. Ich kann nur einen echten Profi empfehlen.
- Mark

★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

★★★★★
In meinem ganzen Leben habe ich noch nie jemanden wie Mario getroffen. Der alles für andere macht und setzt alle anderen an die erste Stelle, ohne es jemals zu erwähnen. Der es es sich zum Ziel gesetzt hat, die Welt zu verändern und den Menschen zu helfen, und der sich wirklich über jeden kleinen Fortschritt freut, den seine Schüler oder Freunde gemacht haben. Ich kenne Mario seit über einem Jahr und trotzdem lerne ich bei jedem Gespräch etwas Neues über ihn und verstehe ihn besser. Was mir am meisten bedeutet, ist die Tatsache, dass Mario, seit ich ihn getroffen habe, nie seine Versprechen gebrochen hat. Ich habe gelernt, ihm schneller zu vertrauen, als ich jemals jemandem vertraut habe, und während der ganzen Zeit, in der ich ihn gekannt habe, war er immer für mich da, um zu besprechen, was ich besprechen wollte , er hat immer “auf mich aufgepasst”, , obwohl er nicht einmal im r gleichen Land war wie ich. Ich habe nie gedacht, dass es möglich ist, jemandem nach seiner Abreise nur durch Texte und Skype-Konversationen näher zu kommen. Ich habe von ihm so viel über das Leben, die Menschen und mich selbst gelernt und so viele Dinge realisiert. . Ich kann mich auch noch ein Jahr später an alles erinnern, was er mir erzählt hat. Es klingt wie ein Klischee, aber er hat mein Leben ernsthaft verändert. Und das werde ich nie vergessen, egal wohin uns das Leben führt und was in der Zukunft passieren wird.
- Sarah

★★★★★
Mário je skvelý učiteľ, veľmi mi pomohol zlepšiť sa v angličtine, v rozprávaní ale hlavne ma toho veľa naučil. Má profesionálny prístup a vždy sa teším na naše hodiny. Vždy mi vie pomôcť aj keď sa nejedná len o angličtinu, je milý, priateľský a mimoriadne trpezlivý čo je pre mňa veľké plus a za to mu veľmi ďakujem.
- Emma

★★★★★
Mário je človek s obrovským všeobecným vzdelaním a prehľadom. Dokáže sa s Vami baviť na akúkoľvek tému. Angličtinu vyučuje nenútenou formou a preto sa človek cíti viac uvoľene a zakaždým sa tešíte na jeho hodiny. Dlhé roky som mala blok pri rozprávaní, no hodiny s ním ma obohatili a tento blok jednoducho zmyzol. Viem, že lepšieho učiteľa (profesionála) som si vybrať ani nemohla. Patrí mu veľké ďakujem a jeho hodiny budem len a len odporúčať. 🙂
- Lea

★★★★★
Naozaj profesionálny lektor, ktorého najväčšia prednosť je schopnosť prispôsobiť sa potrebám a témam. Nejednalo sa len o výúčbu anglického jazyka ale aj o cenné rady do profesného života ( nielen čo sa týka angličtiny ). Máriova vysoká miera flexibility vie výdatne pomôcť pred dôležitými pohovormi. Počas niekoľkých mesiacov mi Mário pomohol posilniť sebavedomie a stal sa dôležitou súčasťou k profesnému rastu. A to všetko úplne uvoľnenou formou, aká mi vyhovovala 🙂
- Jakub T.

★★★★★
Ak hľadáte učiteľa, ktorý Vás zbaví bloku z rozprávania a rýchlo Vás v angličtine posunie ďalej, Mário je správna voľba. Mám skúsenosti s mnohými lektormi a až pri Máriovi som sa konečne naučila rozmýšľať v angličtine. Pripravil ma na náročné projekty v práci a dnes už nemám stres pri komunikácii s native speakermi, za čo som mu veľmi vďačná. Hodiny s Máriom môžem preto všetkým vrelo odporúčať. Som presvedčená, že vie pomôcť s akoukoľvek úrovňou angličtiny.
- Alenka B.

★★★★★
po rokoch teórie a slovíčok čo som ovládal som sa až prostredníctvom Mária dokázal rozrozprávať.. blok z rozprávania ktorý som mal zmizol asi po 3 lekciách. Na hodine sa vžijete do témy ktorú rozoberáte, na konci ktorej si ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Usmerní vo výslovnosti, teórii...kto čo potrebuje, jeho prístup a výučba je podľa mňa veľmi efektívna nielen v odstraňovaní nedostatkov, ale aj rýchlemu a správnemu napredovaniu. Je vždy priateľský, pozitívne naladený a zároveň profesionálny. Ja osobne som sa naučil doteraz najviac v najkratšom čase v porovnaní s minulými výučbami. S Máriom som veľmi spokojný.
- Peter S.

★★★★★
moje skúsenosti - po dlhých rokoch ovládania základov ktoré som nikdy nevedel použiť ma Mario rozrozprával a to už pri 3. lekcii. Blok ktorý som v sebe mal zmizol. Jeho štýl výučby AJ je, že si na konci lekcie ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Rozoberiete obľúbenú tému pričom usmerní vo výslovnosti, gramatike...kto čo potrebuje. "Ušije to na mieru". Veľmi efektívne a správne napredujete, vždy si zachováva profesionalitu. Roky som nevedel v rôznych kurzoch naštartovať to, čo sa jemu podarilo za niekoľko hodín. Naviac výučba cez skype šetri čas aj peniaze. určite odporúčam.
- Peter

★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

★★★★★
Mario bol dobra volba pre moju anglictinu. Je to mily, ustretovy, priatelsky profik, s ktorym doucovanie anglictiny cez skype je napredovanie i zabava v jednom. Urcite budem v tomto druhu vyucby pokracovat.
- Robert U.

★★★★★
In my whole life, I have never met a person like Mario. Who does everything for others, and puts everyone else first, without ever mentioning it. Who has a goal to change the world and help people, and who is genuinely happy about every little bit of progress any of his students or friends have made. I have known Mario for over a year now, and still every time we talk, I learn something new about him, and understand him better. What means the most to me is the fact, that ever since I have met him, Mario has never broken any promises he made. I learned to trust him faster than I have ever trusted anyone, and for the whole time I have known him, he has always been there for me, to discuss whatever I needed to discuss, he has always looked out for me despite not being in the same country as me. I have never thought it possible to actually become closer to someone after they left, through texts and Skype conversations only. I have learned so much from him about life, people, and myself, and realized so many things because of him. Even a year later, I still remember everything he told me. It sounds like a cliché but he has seriously changed my life. And this I will never forget, no matter where life will take us, and what will happen in the future 🙂
- Nina S.

★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

★★★★★
Hodiny s Máriom sú prínosom pre moju angličtinu ale aj sebarozvoj. Bavíme sa o veciach, ktoré ma zaujímajú a ani neviem ako ubehne hodina. Skúšala som predtým aj jazykovú školu a hodiny s lektorom, no tieto hodiny presahujú kvalitou všetko čo som doteraz vyskúšala. Oceňujem profesionálny a zodpovedný prístup a možnosť hodín cez skype. Vrelo odporúčam 🙂
- Dana A.

★★★★★
Mário je veľmi šikovný. Ku svojej práci pristupuje profesionálne a zodpovedne. Čas, ktorý Vám venuje, stojí za to. Veľa naučí hravou formou. Je trpezlivý a čo sa týka vedomostí, má rozhľad.
- Zuzana

★★★★★
Asi pol roka som vyberala učiteľa pre môjho 10 ročného syna. Keď som si prečítala Máriou profil bolo rozhodnuté. Dnes môžem len spokojne konštatovať, že kvalita prevýšila moje očakávania. Mário pôsobí veľmi príjemne, inteligentne, kultivovane, má prehľad a skutočne je to profesionál. Som z jeho výučbou cez Skype nesmierne spokojná. Kvalitnú znalosť angličtiny považujem už v dnešnej mladej generácii za nutnosť. Pretože syn nie je úplný začiatočník a v jazykovej škole sa príšerne nudil, hľadala som spôsob aby sa angličtinu učil rád a tiež aby nemusel za lektorom nikam dochádzať. Môj syn robí pokroky vďaka Máriovi každú hodinu. Požiadala som Mária najmä o konverzáciu. Komunikujú o rôznych chlapčenských témach, tak aby môjho syna zaujal a samozrejme aby ho zapojil do nenútenej konverzácie. Syn mi po hodine nadšene rozpráva o čom všetkom sa s Máriom bavil. Som nadšená a určite môžem Mária len vrelo odporučiť. Mário, veľká vďaka za každú ďalšiu hodinu 🙂
- Monika V.

★★★★★
Mário je človek, ktorý po intenzívnej analýze Vášho profilu dodá službu, ktorej kvalita presiahne Vaše očakávania.
- Juraj H.

★★★★★
Nakoľko som skúšal už viac možností výučby Anglického jazyku ( Večerná škola, súkromné doučovanie, Skype ), stačila jedna hodina a viem, že teraz som si už vybral správne, môžem len odporučiť, fakt profesionál.
- Jakub R.
Name
Rating
Review Content
[:de]

Schnelle Nachhilfe in Englisch, Deutsch und Französisch von Muttersprachlern über Skype mit einer schnellen und effizienten Methode direkt in Ihrem Zimmer.

Schnelle Nachhilfe in Englisch, Deutsch und Französisch von Muttersprachlern über Skype mit einer schnellen und effizienten Methode direkt in Ihrem Zimmer. Angst und Furcht vor der Menge (soziale Phobie) mit Hilfe des Mentors lösen. Bist du faul zu lernen? Macht nichts! Wir bereiten Sie von der Couch aus auf das Gespräch vor! Gleichzeitig möchten wir Ihnen Zeit sparen, sodass Ihre Bedingungen von Ihnen ausgewählt werden.

Wir bieten auch Mentoring-Dienstleistungen an.

 • Unterrichten von Muttersprachlern in Englisch, Deutsch und Französisch in der gesamten Slowakei über Skype
 • Vorbereitung vor dem Interview
 • Motivationspsychologie

Englisch, Deutsch und Französisch werden am häufigsten über Skype unterrichtet. Warum Skype? Wegen der Verfügbarkeit und Zeit Ihres Lernens; was ja auch über die Wochenenden bedeutet. Wir können einige Lektionen arrangieren, zum Beispiel einige Minuten vor einem wichtigen Meeting, das Sie vor sich haben (Geschäftstreffen, Interviews usw.). Wir sind besonders flexibel und haben langjährige Erfahrung aus dem Ausland.

Wenn Skype nicht zu Ihnen passt, können wir Sie auch über Apps wie WhatsApp, Viber, Facetime, G-Talk, Facebook oder andere unterrichten. Wir haben ausgezeichnete Referenzen und sind für Sie da; so passen wir uns Ihren Bedürfnissen an.

Wir tun nichts für Sie, aber mit Ihrer Hilfe bereiten wir Sie auf Ihre Zukunft vor.

FAQ

Wie läuft eine Stunde ab?

Stunde ist in erster Linie entspannt, stressfrei und ohne Pflichtgefühl. Sie werden es eher als eine Form der Entspannung wahrnehmen, als als notwendige Notwendigkeit (zur) Bildung. Wir werden uns darum kümmern! Wir bringen Ihnen das Denken auf Englisch, Deutsch oder Französisch bei. Gemeinsam werden wir den fundamentalen Fehler des „Erstellens von Ideen in der slowakischen Sprache und ihrer fehlerhaften Übertragung in eine fremdsprachige Umgebung“ beseitigen.

Keine Routine und keine Langeweile. Abenteuerunterricht in Büchern und Lehrbüchern ist nicht unsere Priorität. Unsere Prioritäten sind vor allem Ihre Interessen, Bedürfnisse und Anforderungen. Jede Stunde ist spezifisch und etwas Besonderes. Wie läuft eine Stunde ab? Unser Fremdsprachenunterricht arbeitet nach dem Prinzip eines kontinuierlichen und spontanen Gesprächs, das von einer natürlichen und entspannten Atmosphäre begleitet wird.

1. Auswahl und Einreichung von Themen / Bereichen, die über eine Stunde behandelt werden.

Das Gespräch kann die Vorbereitung von Vorstellungsgesprächen, wichtigen Besprechungen, Präsentationen oder Themen und Bereichen Ihres Lebens umfassen, an denen Sie interessiert sind und die Sie demonstrieren möchten oder müssen. Das Design / die Anforderung für das Problem kann in Textform als Kurzbeschreibung, Artikel oder nur als Kurzname des Bereichs gesendet werden, den Sie ansprechen möchten. Sie können auch bestimmte Websites, Youtube-Videos oder bestimmte Materialien versenden, die Sie demonstrieren müssen. Wenn Sie nichts gegen ein bestimmtes Thema haben , lassen Sie uns wählen!

2. Während des Unterrichts analysiert der Dozent Ihre Sprach- und Kommunikationsfähigkeiten.

Während des Gesprächs verfolgt der Lehrer Ihre Fremdsprachenkenntnisse. Bei fehlender Kommunikation in einer Fremdsprache korrigiert der Tutor Sie.

3. Am Ende der Lektion erhalten Sie eine Liste mit neuen Wörtern und Phrasen.

Nach jeder Lektion erhalten Sie eine Liste mit neuen und problematischen Phrasen, denen Sie während eines Gesprächs begegnet haben, die Sie nicht verstehen  und die innerhalb der nächsten Stunde wiederholt werden müssen.

4. Jede Stunde wiederholen wir die neuen Wörter und Phrasen der vorherigen Stunde.

Das Wiederholen von Wörtern und Phrasen hat zum Ziel, sie richtig zu nutzen und sich mit Kontext und gemeinsamer Kommunikation auseinanderzusetzen.

5. Wir ermöglichen Ihnen die Verwendung der Moodle-Anwendung (sogenanntes E-Learning).

Um effektives Lernen sicherzustellen, verwenden wir Moodle (eine Unterstützungsplattform für E-Learning), die Ihnen den regelmäßigen Kontakt mit dem Dozenten und den ständigen Zugriff auf die erforderlichen Materialien, Phrasen und Phrasen ermöglicht.

6. Eine Gesamtanalyse Ihrer Sprach- und Kommunikationsfähigkeiten.

Am Ende der Lektion erhalten Sie eine Gesamtanalyse Ihrer Sprach- und Kommunikationsfähigkeiten, insbesondere Ihrer Schwächen, die wir nach und nach beseitigen werden.

Das Ergebnis jeder einzelnen Stunde ist nicht nur die Verbesserung Ihres Fremdsprachenlevels. Bei uns erwerben Sie anderes Wissen und erleben eine Veränderung in der Persönlichkeitsentwicklung.

Wie fange ich an?

Kontaktieren Sie den Dozenten per E-Mail: dreamtoday@dreamtoday.sk oder direkt über Skype: mario751

 1. Ca. 20 min. sind kostenlos, in der es eine Präsentation des Kurses gibt.
 2. Kurze Analyse der Sprachkenntnisse des Schülers.

Es gibt nichts zu befürchten! Überlassen Sie alles dem Dozenten!

Warum ist es gut, einer Interviewstunde vor dem Meeting oder Interview zu geben?

Sie reduzieren nicht nur Stress, sondern aktivieren auch die Hemisphäre, die Sie in Fremdsprachen „verwenden“ müssen. Dies erleichtert Ihnen die Kommunikation im Interview. Weil Kommunikation wirklich wichtig ist, wenn Sie sprechen – was Sie aufbauen können, aber auch a anstrengend ist.

Wir lernen Englisch, Deutsch und Französisch mit Skype. Warum Skype?

Verfügbarkeit: die von Ihnen angegebene Zeit, einschließlich der Wochenenden. Wir können die Stunde ein paar Minuten vor Ihrem wichtigen Meeting arrangieren (Geschäftstreffen, Interviews usw.). Wir sind flexibel mit jahrelanger Erfahrung im Ausland. Wenn Skype nicht zu Ihnen passt, können Sie auch Whatsapp, Vibro, G-Talk, Facebook oder andere Anwendungen verwenden. Wir haben eine hohe Bewertung und passen uns daher Ihren Bedürfnissen an.

9 Tipps wenn sie Skype verwenden.

Wie bereits erwähnt, sind Skype oder andere Anwendungen ein fantastischer Kommunikationskanal, über den wir eine größere Reichweite und nahezu unbegrenzte Konnektivität (en) in Zeit und Raum haben.

 • Wir brauchen dich nicht zu sehen; Alles ist so anonym, dass Sie sich keine Sorgen um eine soziale Blockade oder Angst vor „Vertreibung“ machen müssen.
 • Wir sparen Ihnen Zeit.
 • Mögliche Kommunikation auch beim Kafeetrinken.
 • Unterrichtsstunden können flexibel geplant oder geändert / verschoben werden usw.
 • Neue Wörter können in ein Textfeld in der von Ihnen verwendeten Anwendung eingegeben werden.
 • Abnehmender täglicher Stress.
 • Ausbildung während der Arbeit / Freizeit. Wir sind nicht immer in der Stimmung / haben Zeit für Sprachunterrichts. Daher ist diese Art des Unterrichts eine gute und großartige Alternative, wenn wir unsere eigenen Stunden anhand unserer aktuellen Stimmung / Zeit auswählen können.
 • Dank Skype (und anderen Anwendungen) können wir den Client wirklich individuell behandeln und alle Stunden sind maßgeschneidert aufgrund ihrer charakteristischen Merkmale.
 • Wir können Sie auch während Ihrer sportlichen Aktivität betreuen – wenn Sie möchten. 🙂

Wie lange lehren wir Sie in einer Fremdsprache zu kommunizieren?

Je intensiver Sie mit uns kommunizieren, desto schneller können Sie die Kommunikation aktivieren. Am Ende der Lektion erhalten Sie eine vollständige Analyse, z. B. was zu verbessern ist und wie Sie es verbessern können, sowie eine kurze Charakteranalyse.

Was sind unsere Vorteile gegenüber anderen Kursen oder Sprachschulen?

 • Lange Erfahrung aus dem Ausland
 • Zeitflexibilität
 • Persönliche Analyse
 • Kommunikationsunterricht
 • Eliminierung von sozialen Phobien
 • Charakterprofil am Ende der Stunde

Was ist das Wichtigste: Konversation oder Grammatik?

Eins ohne das andere ist sicherlich nicht möglich. Das Beherrschen der Grammatik, aber schlechte Kommunikationsfähigkeiten, kann zum Beispiel während der oben genannten Interviews zu einem langfristigen Versagen führen. Dort kommunizieren die Teilnehmer nicht nur, sondern analysieren auch, inwieweit die andere Partei in der Lage und verständlich ist. Sind wir ehrlich: Im Interview konzentrieren wir uns in erster Linie auf die Schnelligkeit und „Flüssigkeit“ unserer Kommunikation.

Die meisten Leute, die auf Englisch (oder einer anderen Sprache) kommunizieren, machen einen großen Fehler. lange über die Grammatik nachdenken und wie sie Gewissheit verlieren sie festen Boden unter den Füßen.

Was ist alles im Preis enthalten?

 • Die Gesamtstunde dauert über 60 Minuten
 • Verwendete Wörter und Ausdrücke
 • Maßgeschneiderte benutzerdefinierte Stunde
 • Gesamtanalyse am Ende der Stunde und Beseitigung von Fehlern bei der Kommunikation
 • Moodle direkt auf Ihrem Handy
 • Gehen Sie in das E-Learning-System (Moodle-System), in dem Sie direkt mit dem Dozenten kommunizieren können und wo Sie alle Phrasen, Vokabeln, Videozeilen und Artikel finden, die während der Stunde aufgenommen wurden.

Mit welchem Alter ist es am besten Englisch, Deutsch oder Französisch zu lernen?

Alter spielt keine Rolle. Wir arbeiten mit Kindern, Studenten, Eigentümern oder Führungskräften von Unternehmen, Müttern in der Karenz zusammen. Ist es manchmal „nur“ ein Gespräch zwischen den Leuten und dem Nutzen? Auf englisch. 🙂

Ist diese Form des Lernens sicher?

Ja, natürlich steht Sicherheit an erster Stelle! In unserem Land ist alles absolut anonym. (Wir vertrauten auch bekannten Prominenten.)

Sie sind in Ihrem Leben, in der Arbeit oder in einer Beziehung festgefahren?

Dies ist einer meiner Vorteile – ja, ich schreibe in einer einzigartigen Ausgabe, weil ich dies persönlich mache. Wenn Sie ein besonderes Anliegen haben, können wir uns auch zu diesem Thema unterhalten. Es hat seine großen Vorteile. An erster Stelle werden Sie aufhören, über die englische Sprache nachzudenken, und beginnen, fließend zu kommunizieren. Gleichzeitig lösen wir auch Ihr Problem und glauben Sie mir, es funktioniert wirklich. Wenn Sie in einer Fremdsprache über Ihr Problem sprechen, ist es, als würden Sie mit einem Fremden sprechen und nicht aus Ihrer Lebensblase entkommen.

Wie lange dauert eine Stunde?

Mindestens 60 Minuten, nicht weniger, im Gegenteil, eher länger – wir berechnen Ihnen niemals eine Verlängerung. Warum? Weil wir es einfach genießen und auffüllen.

Wann zahle ich für eine Stunde?

Alles ist einvernehmlich: entweder nach einer Stunde oder davor.

Zum Beispiel, wenn ich Skype oder eine andere App installiert habe und ich will Englisch sprechen während der Stunde, ist dies auch möglich?

Ja, wenn Sie dies bestätigen, können wir Ihren Kaffee zum Beispiel auch in einem Café trinken. Wenn dies möglich ist, sind wir bereit, Ihnen sofort zu helfen.

Unterrichten Sie auch Kinder?

Ja, wir arbeiten auch mit Kindern. Und sie sind keine Kinder, im Gegenteil, sie haben eine fantastische Kreativität und es ist bei allen Aktivitäten wichtig. Wir ermutigen das Kind, so kreativ wie möglich zu sein, und deshalb wählt das Kind die Art des Lernens. Während des Unterrichts lehren wir das Kind, uns in die  Welt zu reißen und dann auf seiner Ebene zu kommunizieren.

Das Kind muss nicht in den Unterricht drängen, jeder hat einen anderen Lebensrhythmus.

Behalten Sie auch Anonymität?

Absolut ja! Ihre Daten interessieren uns nicht. Die Skype-Kommunikation erfolgt ohne Bild, so dass keine störenden Effekte auftreten.

Welche Ausrüstung wird benötigt?

Ausrüstung: Nur ein Smartphone / Notebook / PC und eine gute Internetverbindung. Wir empfehlen, einen normalen Kopfhörer zu verwenden, während Sie lernen, den Klang prägnanter zu gestalten.

Der Unterricht kann durch verschiedene Anwendungen erfolgen:

 • Skype
 • WhatsApp
 • Viber
 • Messenger (FB)
 • Gtalk (Google Talk)
 • Weitere …

Werden Sie mich während des Unterrichts sehen?

Es liegt an dir! Die Kamera kann eingeschaltet sein oder nicht! Es ist keine Bedingung.

Sind alle Lehrer Native Speaker?

Falls Sie keinen Muttersprachler wünschen, ist es kein Problem, Ihre Anfrage zu erfüllen.

Sind Native Speaker teurer?

Ja.

Wenn Sie möchten, können Sie uns Ihre Erfahrung mitteilen ...

★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

★★★★★
Výborný učiteľ, pozitívny prístup, vždy pripravený na hodinu, ochotný vysvetliť niečo aj niekoľkokrát. Aj za pár mesiacov naučí naozaj veľa. Určite odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
- Tomas

★★★★★
Als ich mehr Englischunterricht (Abendschule, Nachhilfe, Skype) ausprobierte, hatte ich nur eine Stunde Zeit und ich weiß, dass ich mich richtig entschieden habe. Ich kann nur einen echten Profi empfehlen.
- Mark

★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

★★★★★
Ich habe lange überlegt, wie ich den Unterricht meiner Tochter wählen soll, wie hundert Leute sagen. Jetzt weiß ich, dass Mário die beste Wahl für meine Tochter ist. Er ist nett, freundlich und professionell. Dank Mario und seiner Herangehensweise wird meine ewig gepflegte und gestresste Tochter mutiger, zuversichtlich die Dame, die sich über jede Stunde Englisch sehr freut. Mário ein großes Dankeschön, es gibt keine größere Freude als wenn Sie Ihr Kind glücklich sehen. Danke.
- Beate

★★★★★
In meinem ganzen Leben habe ich noch nie jemanden wie Mario getroffen. Der alles für andere macht und setzt alle anderen an die erste Stelle, ohne es jemals zu erwähnen. Der es es sich zum Ziel gesetzt hat, die Welt zu verändern und den Menschen zu helfen, und der sich wirklich über jeden kleinen Fortschritt freut, den seine Schüler oder Freunde gemacht haben. Ich kenne Mario seit über einem Jahr und trotzdem lerne ich bei jedem Gespräch etwas Neues über ihn und verstehe ihn besser. Was mir am meisten bedeutet, ist die Tatsache, dass Mario, seit ich ihn getroffen habe, nie seine Versprechen gebrochen hat. Ich habe gelernt, ihm schneller zu vertrauen, als ich jemals jemandem vertraut habe, und während der ganzen Zeit, in der ich ihn gekannt habe, war er immer für mich da, um zu besprechen, was ich besprechen wollte , er hat immer “auf mich aufgepasst”, , obwohl er nicht einmal im r gleichen Land war wie ich. Ich habe nie gedacht, dass es möglich ist, jemandem nach seiner Abreise nur durch Texte und Skype-Konversationen näher zu kommen. Ich habe von ihm so viel über das Leben, die Menschen und mich selbst gelernt und so viele Dinge realisiert. . Ich kann mich auch noch ein Jahr später an alles erinnern, was er mir erzählt hat. Es klingt wie ein Klischee, aber er hat mein Leben ernsthaft verändert. Und das werde ich nie vergessen, egal wohin uns das Leben führt und was in der Zukunft passieren wird.
- Sarah

★★★★★
Mário je skvelý učiteľ, veľmi mi pomohol zlepšiť sa v angličtine, v rozprávaní ale hlavne ma toho veľa naučil. Má profesionálny prístup a vždy sa teším na naše hodiny. Vždy mi vie pomôcť aj keď sa nejedná len o angličtinu, je milý, priateľský a mimoriadne trpezlivý čo je pre mňa veľké plus a za to mu veľmi ďakujem.
- Emma

★★★★★
Mário je človek s obrovským všeobecným vzdelaním a prehľadom. Dokáže sa s Vami baviť na akúkoľvek tému. Angličtinu vyučuje nenútenou formou a preto sa človek cíti viac uvoľene a zakaždým sa tešíte na jeho hodiny. Dlhé roky som mala blok pri rozprávaní, no hodiny s ním ma obohatili a tento blok jednoducho zmyzol. Viem, že lepšieho učiteľa (profesionála) som si vybrať ani nemohla. Patrí mu veľké ďakujem a jeho hodiny budem len a len odporúčať. 🙂
- Lea

★★★★★
Naozaj profesionálny lektor, ktorého najväčšia prednosť je schopnosť prispôsobiť sa potrebám a témam. Nejednalo sa len o výúčbu anglického jazyka ale aj o cenné rady do profesného života ( nielen čo sa týka angličtiny ). Máriova vysoká miera flexibility vie výdatne pomôcť pred dôležitými pohovormi. Počas niekoľkých mesiacov mi Mário pomohol posilniť sebavedomie a stal sa dôležitou súčasťou k profesnému rastu. A to všetko úplne uvoľnenou formou, aká mi vyhovovala 🙂
- Jakub T.

★★★★★
Ak hľadáte učiteľa, ktorý Vás zbaví bloku z rozprávania a rýchlo Vás v angličtine posunie ďalej, Mário je správna voľba. Mám skúsenosti s mnohými lektormi a až pri Máriovi som sa konečne naučila rozmýšľať v angličtine. Pripravil ma na náročné projekty v práci a dnes už nemám stres pri komunikácii s native speakermi, za čo som mu veľmi vďačná. Hodiny s Máriom môžem preto všetkým vrelo odporúčať. Som presvedčená, že vie pomôcť s akoukoľvek úrovňou angličtiny.
- Alenka B.

★★★★★
po rokoch teórie a slovíčok čo som ovládal som sa až prostredníctvom Mária dokázal rozrozprávať.. blok z rozprávania ktorý som mal zmizol asi po 3 lekciách. Na hodine sa vžijete do témy ktorú rozoberáte, na konci ktorej si ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Usmerní vo výslovnosti, teórii...kto čo potrebuje, jeho prístup a výučba je podľa mňa veľmi efektívna nielen v odstraňovaní nedostatkov, ale aj rýchlemu a správnemu napredovaniu. Je vždy priateľský, pozitívne naladený a zároveň profesionálny. Ja osobne som sa naučil doteraz najviac v najkratšom čase v porovnaní s minulými výučbami. S Máriom som veľmi spokojný.
- Peter S.

★★★★★
moje skúsenosti - po dlhých rokoch ovládania základov ktoré som nikdy nevedel použiť ma Mario rozrozprával a to už pri 3. lekcii. Blok ktorý som v sebe mal zmizol. Jeho štýl výučby AJ je, že si na konci lekcie ani neuvedomujete že to bolo v cudzom jazyku. Rozoberiete obľúbenú tému pričom usmerní vo výslovnosti, gramatike...kto čo potrebuje. "Ušije to na mieru". Veľmi efektívne a správne napredujete, vždy si zachováva profesionalitu. Roky som nevedel v rôznych kurzoch naštartovať to, čo sa jemu podarilo za niekoľko hodín. Naviac výučba cez skype šetri čas aj peniaze. určite odporúčam.
- Peter

★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

★★★★★
Mario bol dobra volba pre moju anglictinu. Je to mily, ustretovy, priatelsky profik, s ktorym doucovanie anglictiny cez skype je napredovanie i zabava v jednom. Urcite budem v tomto druhu vyucby pokracovat.
- Robert U.

★★★★★
In my whole life, I have never met a person like Mario. Who does everything for others, and puts everyone else first, without ever mentioning it. Who has a goal to change the world and help people, and who is genuinely happy about every little bit of progress any of his students or friends have made. I have known Mario for over a year now, and still every time we talk, I learn something new about him, and understand him better. What means the most to me is the fact, that ever since I have met him, Mario has never broken any promises he made. I learned to trust him faster than I have ever trusted anyone, and for the whole time I have known him, he has always been there for me, to discuss whatever I needed to discuss, he has always looked out for me despite not being in the same country as me. I have never thought it possible to actually become closer to someone after they left, through texts and Skype conversations only. I have learned so much from him about life, people, and myself, and realized so many things because of him. Even a year later, I still remember everything he told me. It sounds like a cliché but he has seriously changed my life. And this I will never forget, no matter where life will take us, and what will happen in the future 🙂
- Nina S.

★★★★★
Dlho som zvažovala akú cestu doučovania zvoliť pre moju dcéru, ako sa hovorí sto ľudí sto pováh. Teraz viem že Mário je tá najlepšia voľba pre moju dcéru , je milý, priateľský, má profesionálny prístup. Vďaka Máriovi a jeho prístupu sa z mojej večne ustráchanej a vystresovanej dcéry stáva odvážnejšia, sebavedomejsia slečna ktorá sa veľmi teší na každú hodinu angličtiny. Mário patrí vám veľká vďaka, nie je nad to keď vidíte svoje dieťa šťastné. Ďakujem
- Jana D.

★★★★★
Hodiny s Máriom sú prínosom pre moju angličtinu ale aj sebarozvoj. Bavíme sa o veciach, ktoré ma zaujímajú a ani neviem ako ubehne hodina. Skúšala som predtým aj jazykovú školu a hodiny s lektorom, no tieto hodiny presahujú kvalitou všetko čo som doteraz vyskúšala. Oceňujem profesionálny a zodpovedný prístup a možnosť hodín cez skype. Vrelo odporúčam 🙂
- Dana A.

★★★★★
Mário je veľmi šikovný. Ku svojej práci pristupuje profesionálne a zodpovedne. Čas, ktorý Vám venuje, stojí za to. Veľa naučí hravou formou. Je trpezlivý a čo sa týka vedomostí, má rozhľad.
- Zuzana

★★★★★
Asi pol roka som vyberala učiteľa pre môjho 10 ročného syna. Keď som si prečítala Máriou profil bolo rozhodnuté. Dnes môžem len spokojne konštatovať, že kvalita prevýšila moje očakávania. Mário pôsobí veľmi príjemne, inteligentne, kultivovane, má prehľad a skutočne je to profesionál. Som z jeho výučbou cez Skype nesmierne spokojná. Kvalitnú znalosť angličtiny považujem už v dnešnej mladej generácii za nutnosť. Pretože syn nie je úplný začiatočník a v jazykovej škole sa príšerne nudil, hľadala som spôsob aby sa angličtinu učil rád a tiež aby nemusel za lektorom nikam dochádzať. Môj syn robí pokroky vďaka Máriovi každú hodinu. Požiadala som Mária najmä o konverzáciu. Komunikujú o rôznych chlapčenských témach, tak aby môjho syna zaujal a samozrejme aby ho zapojil do nenútenej konverzácie. Syn mi po hodine nadšene rozpráva o čom všetkom sa s Máriom bavil. Som nadšená a určite môžem Mária len vrelo odporučiť. Mário, veľká vďaka za každú ďalšiu hodinu 🙂
- Monika V.

★★★★★
Mário je človek, ktorý po intenzívnej analýze Vášho profilu dodá službu, ktorej kvalita presiahne Vaše očakávania.
- Juraj H.

★★★★★
Nakoľko som skúšal už viac možností výučby Anglického jazyku ( Večerná škola, súkromné doučovanie, Skype ), stačila jedna hodina a viem, že teraz som si už vybral správne, môžem len odporučiť, fakt profesionál.
- Jakub R.
Name
Rating
Review Content
[:]